Najlepsze rozwiązania     
w branży logistycznej

  • Polish
  • English
  • Russian

Kontakt

Adres korespondencyjny / magazynu:

LION LOGISTIC Sp. z o.o.
ul. Bakończycka 7
37-700 Przemyśl

Godziny otwarcia biura:

Pn-Pt: 7.00-17.00

Godziny otwarcia  magazynu:

Pn-Pt: 8.00-17.00

Soboty: za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym

GPS: +49° 46' 16.88", +22° 47' 13.82"

Tel. / Fax : +48 16 675 29 45

email : biuro@lionlogistic.pl

Skype lion.logistic

Dział eksportu:

email : dzial-export@lionlogistic.pl

HOTSPOT dla klientów
SSID: Open_Leon
Hasło: dostępne w biurze

REGON : 180609951
KRS : 0000364773
NIP : PL7952507454
EORI : PL795250745400000

 

Kontakt z pracownikami

PREZES ZARZĄDU:
LEON BORTNIK (j. rosyjski)
tel. (+48)166752945
email: leon.bortnik@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic

Dyrektor ds. spedycji, logistyki i transportu:
Marzena Bortnik
tel. (VIBER): (+48) 505478252
email: marzena.bortnik@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-majka

Specjalista ds. administracji:
Bożena Kubas
tel. (VIBER): (+48) 505121781
email: bozena.kubas@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-bozena

Sekretariat:
Monika Napora Maciaszek 
tel. (+48) 16 675 29 45, tel. (VIBER): (+48) 505121764
email: monika.napora-maciaszek@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-monika

Specjalista ds. eksportu:
Grzegorz Chrapek
tel. (VIBER): (+48) 505478343
email: grzegorz.chrapek@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-grzegorz

Specjalista ds. logistyki magazynowej:
Grzegorz Malkowski ( j. ukraiński)
tel. (VIBER, WHATSAPP): (+48) 505121084
email: grzegorz.malkowski@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-grzegorzm

Specjalista ds. spedycji:
Rafał Skowron (j. angielski)
tel. (VIBER): (+48) 505121560, email: rafal.skowron@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-rafal

Specjalista ds. IT:
Anna Karasiewicz
tel. (VIBER): (+48) 505121638
email: anna.karasiewicz@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-anna.k.
  

Kierownik ds. eksportu:
Wojciech Pietrzak
tel. (VIBER): (+48) 505121221
email: wojciech.pietrzak@lionlogistic.pl
Skype w-piet58

Magazyn:

tel. (VIBER) (+48) 505121704
email: magazyn@lionlogistic.pl
Skype magazyn-lion-logistic

Agent celny:
Roman Sochański
tel. (VIBER): (+48) 505478253
email: roman.sochanski@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-roman

Specjalista ds. magazynu krajowego:
Mateusz Cioban 
tel. (VIBER): (+48) 505121625
email: mateusz.cioban@lionlogistic.pl
Skype lion.logistic-mateusz