Najlepsze rozwiązania     
w branży logistycznej

  • Polish
  • English
  • Russian

Poznaj nas bliżej

Firma LION LOGISTIC SP. Z O.O. organizuje przewozy towarów na terenie Polski oraz zagranicy jak również świadczy usługi magazynowe. Nasze biura oraz magazyn mieszczą się w Przemyślu przy ulicy Bakończyckiej 7 w województwie podkarpackim. Znajdujemy się w przy granicy Ukraińskiej, w pobliżu mamy trzy przejścia graniczne : Medyka (12 km), Korczowa (43km) oraz Krościenko (52 km).

Nasi klienci obsługiwani są przez doświadczony zespół specjalistów z dziedziny spedycji i transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego. Pracownicy firmy LION LOGISTIC SP. Z O.O. są regularnie poddawani szkoleniom branżowym, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Pomimo iż na rynku jesteśmy od 2010 roku stanowimy silną konkurencję dla innych firm w tej branży czego dowodem jest to iż zaufało nam już wielu klientów polskich jak i zagranicznych.

Nasze atuty:

  • wysoka jakość świadczonych usług,
  • konkurencyjne ceny (dla klientów stałych indywidualny system naliczania),
  • dedykowany opiekun Klienta odpowiedzialny za nadzór realizowanych zleceń,
  • bezpieczeństwo ładunku (podwójny monitoring, ochrona zewnętrzna i ubezpieczenie magazynu),
  • terminowość dostaw.

Poznaj nas bliżej w pięknym Przemyślu. LION LOGISTIC działa globalnie i promuje lokalną kulturę.  Pracujemy w Przemyślu i jesteśmy z tego dumni. Przemyśl, to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski, które usytuowane jest u podnóża Karpat na skrzyżowaniu tras w Bieszczady, do Lwowa i na dawne Kresy.  Miasto oczarowuje turystów przepięknym pejzażem krętych, stromych uliczek, wiekowych kamienic i zabytkowych kościołów.  Bogactwo jego tysiącletniej historii i setek zabytków sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.To miasto bez wątpienia posiada specyficzny klimat, który zawdzięcza gościnności Przemyślan. LION LOGISTIC zapewnia, że w  Przemyślu panuje także dobry klimat do prowadzenia gospodarczej współpracy międzynarodowej. Zapraszamy do zapoznania się z urokami naszego miasta na stronach internetowych portalu informacyjnego miasta Przemyśla.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

ZESPÓŁ LION LOGISTIC

 

 

powrót »